Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Ubezpieczenia na życie i wypadkowe - Ubezpieczenia Dukla - FHU MACX, Maciej KostyraUbezpieczenia Dukla – FHU MACX, Maciej Kostyra

Ubezpieczenia na życie i następstw NW

Ubezpieczenie na życie powinno być dla nas oczywistością, bo nic cenniejszego nad zdrowie nasze i najbliższych nie posiadamy. Nigdy nie wiemy, kiedy coś złego nam się przydarzy, a już na pewno nie spodziewamy się wypadków. Warto zagwarantować sobie spokojną przyszłość, a naszym bliskim godziwe warunki życia w razie naszej śmierci.

Zanim przejdziesz dalej, zastanów się:

 • Co by się stało z Twoją rodziną, gdyby Cię zabrakło? Czy Twoja rodzinna będzie miała potrzebne środki, aby normalnie żyć?
 • Co będzie z Tobą, jeśli stracisz możliwość wykonywania pracy, ze względu na trwały uszczerbek na zdrowiu lub chorobę?
 • Czy będziesz w stanie zapewnić finanse gdy Twoje dziecko rozpocznie studia?

Większość z nas nie myśli o przyszłości w ten sposób. Nasza podświadomość na to nie pozwala i dlatego przyszłość zawsze wyobrażamy sobie pozytywnie. Jednak nie zawsze jest kolorowo i gdy pojawia się – odpukać – np. choroba, wówczas zaczynamy inaczej patrzeć na świat.

Nasza oferta ubezpieczeń na życie, skierowana jest do tych wszystkich, którym przyszłość bliskich nie jest obojętna, dla świadomych i odpowiedzialnych osób, ceniących ponad wszystko rodzinę. Zapewnia wsparcie finansowe w trudnych życiowych sytuacjach, ale również pozwala gromadzić środki finansowe na przyszłość.

Zadbaj o przyszłość swoją i Twojej rodziny już teraz. Nim będzie za późno!

W ubezpieczeniach na życie obowiązują różnego rodzaju karencje – czyli okres przez jaki należy się ubezpieczać, by móc otrzymać wypłatę świadczenia. Najlepszym przykładem jest świadczenie z tytułu urodzenia dziecka – obowiązująca karencja wynosi min. 9 miesięcy. Zatem jeśli liczysz na wypłatę świadczenia z tego tytułu, to zakup polisy gdy dziecko jest już w drodze nie ma najmniejszego sensu. O ile ciążę można przewidzieć (zazwyczaj), to gorzej jest w przypadku zdiagnozowania choroby. Jak wiadomo trudno, a raczej w ogóle nie da się jej przewidzieć, a w tym przypadku polisy na życie również przewidują różne okresy karencji.

Ponadto ubezpieczenie na życie opłaca się w miesięcznych ratach. Wysokość składki do zapłaty ustala się między innymi na podstawie Twojego wieku (tańsza dla młodszych klientów) i obowiązuje do końca trwania umowy. Zatem w im młodszym wieku wykupisz polisę, tym mniej będziesz za nią płacić.

Co obejmuje polisa ubezpieczenia na życie?

W wariancie podstawowym przedmiotem ubezpieczenia jest Twoje życie i zdrowie, a zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć z dowolnej przyczyny, a także trwałe i całkowite inwalidztwo oraz uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku.

W wariancie rozszerzonym świadczenia wypłacane są również z tytułu:

 • poważnego zachorowania
 • dziennego świadczenia szpitalnego (wypadek, choroba, planowane pobyty)
 • rehabilitacji
 • operacji i zabiegów chirurgiczne
 • leczenia specjalistycznego
 • zgonu małżonka
 • zgonu rodziców lub teściów
 • urodzenia się dziecka
 • zgonu noworodka
 • poważnego zachorowania małżonka
 • poważnego zachorowania dziecka
 • dziennego świadczenia szpitalnego małżonka
 • dziennego świadczenia szpitalnego dziecka
 • inwalidztwo małżonka w wyniku wypadku

Jak zawrzeć polisę ubezpieczenia na życie? Ile to kosztuje?

Z myślą o klientach, przygotowanych mamy wiele ciekawych propozycji, w tym pakietów podstawowych i rozszerzonych. Pozwala to nam dobrać dla Ciebie, bardzo atrakcyjny produkt względem zarówno zakresu, jak i ceny. Zakres ubezpieczenia dobramy indywidualnie zgodnie z Twoimi potrzebami oraz preferencjami a także możliwościami płatniczymi. Cena takiego ubezpieczenia jest w każdym przypadku inna, ale można przyjąć że rozpoczyna się już od 30zł miesięcznie – czyli około 1zł za każdy dzień.

Polisę ubezpieczenia na życie możesz zawrzeć na jeden z podanych niżej sposobów:

Standardowa polisa na życie to nie wszystko, zobacz co jeszcze mamy w ofercie.

Jeśli szukasz innego ubezpieczenia niż kompleksowa ochrona życia i zdrowia w ramach polisy na życie, mamy dla Ciebie inne, ciekawe propozycje:

Przepisy w Polsce nie ograniczają liczby umów ubezpieczenia na życie zawartych na rzecz tego samego Klienta. Klient może być ubezpieczony w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, w tym samym lub innym zakresie świadczeń. Należne świadczenie zostanie wypłacone z każdej z wykupionych polis.

KONTAKT Z NAMI:


Ubezpieczenia FHU MACX
Biuro ubezpieczeń w Dukli
ul. Trakt Węgierski 26b
38-450 Dukla
czynne w godz.: 8:00 - 16:00

tel/fax: 13 433 56 84
tel kom: 607 587 566
tel kom: 508 378 589

biuro@ubezpieczenia-dukla.pl